آیت الله سیدان :  “شعائر الهی” یعنی برنامه هایی که مردم را به طرف خداوند متعال متوجه می سازد

به گزارش خادم الحسین(ع) صبح امروز طی اردوی تشکیلاتی و زیارتی  ،اعضای طرح ملی خادم الحسین(ع) در محضر ایت الله حاج سیدجعفرسیدان حضور پیدا کردند.

ایت الله سیدان در این نشست ضمن ابراز خرسندی از همنشینی با جوانان مومن انقلابی اظهار کرد: انسان باید از همه شئونات این عالم دل بکند و هیچ گاه خود را غرق در لذت های زود گذر دنیا نکند.

وی ادامه داد: انسان اگر می خواهد به کمال برسد و درهایی از رحمت به قلبش گشوده شود، لازم است خود را در حد و حصر دنیای مادی نبیند و از همه شئوناتی که مهیا است، رها شود.

آیت الله سیدان افزود: شما جوانان اکنون باطن صاف و ناآلوده ای دارید که باید در تقویت آن از بند مادیات دنیوی خود را رها سازید.

وی ضمن تقدیر از جوانان و مدیران شهری که حامی فعالیت های مذهبی و فرهنگی هستند، افزود: کلیه برنامه هایی که در اصلاح جامعه  نقش مهم و تاثیر گذاری دارند باید تقویت شوند و این گونه اقدامات تعظیم شعائر الهی هستند.

آیت الله سیدان با اشاره  به این نکته که “شعائر الهی” یعنی برنامه هایی که مردم را به طرف خداوند متعال متوجه می سازد، خاطر نشان کرد: شعار الهی ارتباط انسانها را با خداوند متعال تقویت می کند,

وی اظهار کرد: اموری که شما به انجام آن قدم نهادید یقینا گامی موثر در ارتباط الهی و حب ائمه اطهارو جوانان بوده است و همه افرادی که در این زمینه نقشی دارند مطمینا اجرشان را از سید الشهدا (ع) خواهند گرفت.

در ادامه این نشست “محمد ابویی” مدیر عامل خانه شهریاران جوان و دبیر طرح ملی خادم الحسین(ع) به شرح مجموع فعالیت های امور مذهبی چند سال اخیر خانه شهریاران جوان که با محوریت طرح ملی خادم الحسین(ع) و کمپین پسران نسل علی اکبر و دختران زینبی بود پرداخت.